ŚLĄSK

Automatyczna Pralnia dywanów „ Czysto jest „ jako jedyna na Śląsku posiada pełną linie automatów piorących do dywanów  firmy RIMPAR.

Pranie dywanów metodą „ Na wskroś „ to najskuteczniejsza metoda prania dywanów na świecie dająca 99% rezultatu, stosowaną min. w Turcji i Stanach Zjednoczonych.

Nie używamy odkurzaczy piorących i parownic! Dywany prane w naszej pralni przechodzą przez wiele etapów, czego efektem jest jakość, którą można zobaczyć, dotknąć i poczuć.

„Czysto jest „ to prawdziwa pralnia dywanów, która zadowoli najbardziej wymagających klientów!

GOOGLE ocena klientów *****

538 66 16 16

Jak wygląda proces czyszczenia i prania dywanów w naszej firmie?


1. Odbiór dywanu od klienta
Po telefonicznym lub internetowym zgłoszeniu klienta, kierowca przyjeżdża pod wskazany adres w celu odebrania dywanu po uprzednim pozostawieniu pokwitowania. Zapraszamy również do punktów odbioru dywanów lub siedziby naszej firmy.

2. Mierzenie, znakowanie oraz identyfikacja
Mierzymy i oznaczamy dywan indywidualną metką. Sprawdzamy konstrukcję, rodzaj włókien, charakter zabrudzeń i ewentualne uszkodzenia, informujemy klienta o stanie dywanu .

3. Trzepanie mechaniczne
W tym miejscu musimy się pochwalić jako jedyni w Częstochowie trzepiemy dywany przed praniem ! Posiadamy Najnowszej generacji Automat trzepiący dywany ,który w ciągu jednej minuty (10000 udrzeń/min ) usunie 95% zabrudzeń sypkich tj. piasek, kurz, pył, sierść, włosy i inne nierozpuszczalne zabrudzenia . Dywany trzepane są z obu stron . Dopiero tak przygotowany dywan podany jest następnym fazom procesu prania.

4. Namaczanie
Dywany namaczamy w wodzie dobierając chemię ,która rozpuszcza skutecznie zabrudzenie (chemię dobieramy odpowiednio do rodzaju włókna i jego konstrukcji).

5.Pranie-szorowanie
Specjalny automat szorujący przystosowany do dywanów pierze wierzch i spód (runo, osnowa) aż do osiągnięcia idealnego efektu.

6. Wirowanie i płukanie
Po raz kolejny musimy się pochwalić, w większości firm dywan po wyszorowaniu jest spłukany w całości wodą zostaje zwinięty w rulon następnie trafia mokry na wieszak do suszenia dywanów , ale nie u nas !
Nasza pralnia posiada specjalną wirówkę do dywanów ,która wyposażona jest dodatkowo w opcję płukania z chemii , dzięki wirowaniu 1200 obr/min i płukaniu usuwane jest 95% wody oraz wszelkie resztki pozostałości chemii i ewentualnego brudu.

7. Suszenie
5% wilgotności dywanu dosuszamy w kilka godzin po praniu, a w razie potrzeby posiadamy (suszarnię) o odpowiedniej temperaturze i wilgotności.

8. Kontrola jakości, obróbka końcowa
Jeszcze raz odkurzamy dywan, układamy runo (czeszemy) w jednym kierunku i przeprowadzamy dokładną kontrolę jakości.

9. Pakowanie i dostawa do klienta
Czysty i suchy dywan pakujemy i odwozimy do klienta pod wskazany adres. Płatność wyłącznie po wykonaniu usługi.

10.Nasze usługi są ubezpieczone OC

*Zamawiając usługę prania dywanów akceptujesz regulamin pralni

KALKULATOR OFERT

Sprawdź ile zapłacisz za czyszczenie swojego dywanu.